195/65R15 91H Sava INTENSA HP
garanciaSava
Špeciálna rozšírená záruka umožňuje bezplatnú výmenu poškodenej pneumatiky do 1 roka od kúpy. Nárok získavate zakúpením 4 pneumatík u Nás. Viac o ponuke.

195/65R15 91H Sava INTENSA HP

Kategória kvality:

 • Tento produkt si práve pozerá 1 klient
 • C
 • B
 • 68 db
Viac info o štítkoch TU

Rozmer pneumatiky: 195/ 65 R15

Výrobca: Sava

Dezén: INTENSA HP

Sezóna: Letné

Segment: osobné

LI - Index nosnosti:   91 (615 kg)

SI - Index rýchlosti:   H (210 km/h)

Dojazdová technológia: -

Kód tovaru: 543212

EAN: 5452000707475

Viac informácií o tom, "Ako čítať pneumatiku"

Dostupnosť:


 Zvolené
3ks   do 3 dní
Cena za kus:
47,60 €
Rok výroby 2019 / 2021 / 2020

Počet ks.

47,60 (s DPH)


Doprava
3,00 €
za kus
Všetky ceny sú uvedené S DPH

Radi Vám poradíme
Volajte +421 (0) 948 762 853 PO-PI od 8:00 do 18:00 hod.

Základná trieda kvality pneumatík. Overený štandard za veľmi prijateľnú cenu. Nečakajte žiadne pokrokové technológie v konštrukcii ani v zmesi pneumatík. Je to kategória pneumatík pre klientov, pre ktorých je prioritná cena pneumatiky. Ale už sú to pneumatiky vyššej kvality ako väčšina čínskych.

Sava

Sava patrí do Budgetového segmentu pneumatík 2/5, no určite je to jedna z najkvalitnejších budgetových značiek. Sava patrí do koncernu Goodyear, takže kvalita je zaručená. Vôbec ju neporovnávajme s čínskymi pneumatikami. Aj Barum či Matador by som zaradil mierne pod Savu. Pôvodom Slovinská značka, no vyrába sa v závodoch Goodyearu po celom svete.
Trvácna letná pneumatika Sava intensa hp vyniká na mokrých cestách. Vysoký výkon – bez vysokej ceny. Tu nájdete svojho najbližšieho predajcu pneumatík

 • Skvelé brzdné vlastnosti na mokrej vozovke
 • Spoľahlivá ovládateľnosť na mokrom aj suchom povrchu
 • Šetriaca palivo
 • Vysoká kilometrová životnosť

Výhody

109695

Spoľahlivá ovládateľnosť na mokrom aj suchom povrchu

Ovládanie má odozvu počas slnečných dní aj v daždi vďaka optimalizovanému dizajnu dezénu, ktorý udržuje gumu v kontakte s vozovkou.

109689

Skvelé brzdné vlastnosti na mokrej vozovke

Špeciálna siliková guma prináša vyššiu úroveň priľnavosti pre lepšie brzdné vlastnosti na premočených, ako aj suchých povrchoch. Kontaktné hrany v dezéne ešte zvyšujú silu priľnavosti.


109687

Šetriaca palivo

Šetrí peniaze za benzín a znižuje emisie CO2 . Ľahká pneumatika intensa hp potrebuje na pretáčanie menej energie, vďaka čomu jazdí vaše vozidlo úspornejšie.

109690

Vysoká kilometrová životnosť

Vďaka dlhšej životnosti dezénu pneumatiky intensa hp nebudete musieť svojho predajcu navštevovať tak často. Pneumatika intensa hp vydrží dlhšie vďaka rovnomernému rozloženiu tlaku a trvácnej zmesi dezénu


Pneumatika Sava INTENSA HP, má nasledujúce jazdné parametre:

spotrebaPaliva C
prilnavost B
hluk 68 dB

Podľa nariadenia EP č.1222/2009 od novembra 2012 musia mať všetky pneumatiky nové štítky. Toto nariadenie sa vzťahuje na osobné vozidla, vozidlá 4x4, ľahké nákladné vozidlá a nákladné vozidlá. Štítok informuje o troch vlastnostiach pneumatiky:

spotrebaPaliva

Spotreba paliva

Znížený valivý odpor šetrí palivo a znižuje emisie CO2. Hodnotenie sa udáva od triedy A po triedu G, pričom D sa neobsadzuje. Trieda A je najúspornejšia a trieda G je najmenej úsporna. Zlepšenie o jednu triedu znamená úsporu paliva o cca 0,1l na 100km.

prilnavost

Priľnavosť na mokrom povrchu

Pre bezpečnosť jazdy je najdôležitejšia priľnavosť na mokrom povrchu. Jednotlivé výkony sú rozdelené do tried od A po G, pričom D a G sa neobsadzujú. Trieda A označuje najkratšiu brzdnú dráhu a trieda G je najdlhšia brzdná dráha. Rozdiel v dĺžke brzdnej dráhy medzi kategóriou A a F môže byť napríklad 18 metrov.

hluk

Hluk

Hluk tvorený z pneumatík prechádzajúceho auta je označený symbolom vlny: Jedna vlna znamená, že pneumatika je tichá a pneumatika s 3 vlnami je hlučná. Okrem toho sú uvedené konkrétne hodnoty vyjadrené v decibeloch (dB).

 • Predávame originál pneumatiky
 • Žiadne ďalšie poplatky
 • Vždy aktuálne dodacie doby priamo od výrobcov aj od našich veľkoobchodných dodávateľov.
 • Pneumatiky na sklade u nás alebo priamo z výrobného skladu

K produktu zatiaľ nebola pridaná žiadna recenzia

Otázka k produktu

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.