215/65R16 102V Sebring ALL SEASON SUV

Kategória kvality:

  • Tento produkt si práve pozerá 6 ľudí
  • C
  • D
  • 68 db
Viac info o štítkoch TU

Rozmer pneumatiky: 215/ 65 R16

Zameranie: Štandardné  

Výrobca: Sebring

Dezén: ALL SEASON SUV

Sezóna: Celoročné

Segment: suv

LI - Index nosnosti:   102 (850 kg)

SI - Index rýchlosti:   V (240 km/h)

Dojazdová technológia: -

Kód tovaru: 243958

EAN: 3528702439586

Viac informácií o tom, "Ako čítať pneumatiku"

Dostupnosť:


 Zvolené
11ks   do 5 dní
Cena za kus:
81,54 €
Rok výroby 2022 / 2024 / 2023

Počet ks.

81,54 (s DPH)


Doprava
3,00 €
za kus
Všetky ceny sú uvedené S DPH

Radi Vám poradíme
Volajte každý pracovný deň od 8:00 do 17:00 hod.

+421 (0) 948 762 853

Nižšia trieda kvality pneumatík. Nemusíte sa báť o kvalitu spracovania pneumatiky. Nečakajte žiadne pokrokové technológie v konštrukcii ani v zmesi pneumatík. Je to kategória pneumatík pre klientov, pre ktorých je prioritná cena pneumatiky.

Pozor: V drvivej väčšine majú títo lacní výrobcovia oveľa menšiu hĺbku dezénu, ako štandardný výrobcovia pneumatík. Aj preto vedia byť lacnejší. Ak štandardná pneumatika má hľbku dezénu okolo 8mm, tak lacné pneumatiky bežne majú aj 6,5mm hľbku dezénu. To je obrovský rozdiel. Ak vezmeme do úvahy, že letná pneumatika je funkčná tak do 2mm hľbky, tak pri mnohých lacných pneumatikách máte len 4,5mm dezénu na jazdu. Pr štandardných pneumatikách máte 6mm úžitkového dezénu. To je 25% rozdiel ! Je na zamyslenie, či si radšej nekúpiť trošku drahšie pneumatiky s hodnotením 2 hviezdy a viac.

Ako bonus získate oveľa lepšie vlastnosti pneumatík.

Sebring

Sebring je značka patriaca pod koncern Michelin, takže o kvalitu sa báť nemusíte 1/5 . Je to európska budgetová značka určená ku konkurenčnému boju proti ázijským pneumatikám. Kúpou Sebringu si kúpite veľmi lacný produkt spĺňajúci bežné potreby nenáročného užívateľa. Zaraďujeme ju mierne pod úroveň Barumu či Matadoru.

Pneumatika Sebring ALL SEASON SUV, má nasledujúce jazdné parametre:

spotrebaPaliva C
prilnavost D
hluk 68 dB

Podľa nariadenia EP č.1222/2009 od novembra 2012 musia mať všetky pneumatiky nové štítky. Toto nariadenie sa vzťahuje na osobné vozidla, vozidlá 4x4, ľahké nákladné vozidlá a nákladné vozidlá. Štítok informuje o troch vlastnostiach pneumatiky:

spotrebaPaliva

Spotreba paliva

Znížený valivý odpor šetrí palivo a znižuje emisie CO2. Hodnotenie sa udáva od triedy A po triedu G, pričom D sa neobsadzuje. Trieda A je najúspornejšia a trieda G je najmenej úsporna. Zlepšenie o jednu triedu znamená úsporu paliva o cca 0,1l na 100km.

prilnavost

Priľnavosť na mokrom povrchu

Pre bezpečnosť jazdy je najdôležitejšia priľnavosť na mokrom povrchu. Jednotlivé výkony sú rozdelené do tried od A po G, pričom D a G sa neobsadzujú. Trieda A označuje najkratšiu brzdnú dráhu a trieda G je najdlhšia brzdná dráha. Rozdiel v dĺžke brzdnej dráhy medzi kategóriou A a F môže byť napríklad 18 metrov.

hluk

Hluk

Hluk tvorený z pneumatík prechádzajúceho auta je označený symbolom vlny: Jedna vlna znamená, že pneumatika je tichá a pneumatika s 3 vlnami je hlučná. Okrem toho sú uvedené konkrétne hodnoty vyjadrené v decibeloch (dB).

  • Predávame originál pneumatiky
  • Žiadne ďalšie poplatky
  • Vždy aktuálne dodacie doby priamo od výrobcov aj od našich veľkoobchodných dodávateľov.
  • Pneumatiky na sklade u nás alebo priamo z výrobného skladu

K produktu zatiaľ nebola pridaná žiadna recenzia

Otázka k produktu

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.